VIK Gran Hotel Costa del Sol

Zwiedzaj Hiszpanię, wypożycz auto

Wypożyczalnia rowerów w hotelu Vik gran Costa del Sol

Goście przebywający w hotelu Vik gran Costa del Sol mają zapewniony dostęp do wielu udogodnień i atrakcji. Standardem jest dostęp do Internetu, zarówno w pokoju hotelowym, jak i wielu innych pomieszczeniach, nie tylko w specjalnych kawiarenkach internetowych, ale też w restauracjach czy pubach za sprawą komputerów stacjonarnych i dostępu do Internetu bezprzewodowego.

W hotelu znajdują się także salony różnych gier samodzielnych i kilkuosobowych.

W hotelu Vik gran Costa del Sol można grać na automatach, a także w bilard czy pokera. Dla bardziej aktywnych przeznaczony jest odkryty basen, na którym można szkolić swoje umiejętności pływackie oraz wypożyczalnia rowerów. Można nimi wyjeżdżać nawet na miasto i w ten sposób poruszać się w trakcie jego zwiedzania.

Kolacja wigilijna w hotelu Vik gran Costa del Sol

VIK Gran Hotel Costa del Sol W hotelu Vik gran Costa del Sol organizowane są w ciągu roku różne uroczystości specjalne.
Mogą one mieć związek ze świętowaniem wydarzeń z historii Hiszpanii, a także mieć charakter kameralny, jak uroczysta kolacja z okazji rocznicy ślubu.
Szczególnie bogaty pod tym względem jest okres bożonarodzeniowy i noworoczny. Wówczas organizowana jest najpierw hotelowa kolacja wigilijna. Każdy może zamówić wykonanie jakichś tradycyjnych potraw, charakterystycznych dla swojego kraju. Oprócz tego organizowana jest kolacja bożonarodzeniowa, w trakcie której będzie można poznać tradycyjne hiszpańskie potrawy i spędzić czas w większym gronie osób.

Wielu gości uczestniczy także w kolacji sylwestrowej organizowanej przy muzyce i różnych występach artystycznych.

Po niej można przywitać Nowy Rok.

Umeblowanie pokoju dwuosobowego w hotelu Vik gran Costa del Sol

W hotelu Vik gran Costa del Sol dostępne są różnego rodzaju pokoje, w tym pokoje dwuosobowe. Takie pokoje mogą być zajmowane przez przyjaciółki i pary, mogą w nich także zatrzymywać się rodzice z dzieckiem.
Najczęściej stoi w nich łóżko dwuosobowe lub po prostu dwa oddzielne łóżka z szafkami i garderobami, a także kołyska lub łóżko dziecięce.
Również prywatna łazienka usytuowana przy pokoju dostosowana jest do potrzeb dwóch osób.

Znajduje się w niej umywalka oraz dwa lutra z półkami na kosmetyki, a także kabina prysznicowa i bidet, można też wybrać łazienkę z wanną.

Po otrzymaniu zamówień także kuchnia potrafi dostosować ilość porcji serwowanych przez siebie dań do potrzeb dwóch osób.

Specjalne potrawy mogą zostać przygotowane dla dzieci.
.
Dodane: 13-07-2016 11:57

Tagi: hiszpania hotel hotele gran hotel costa del sol